CO OFERUJEMY?

Czy chcecie Państwo przygotować katalog wystawy? Zaproszenie na imprezę kulturalną? Wydać książkę? Wznowić dawną publikację? A może redagować gazetę? Zapraszamy do nas!

Nasza firma prowadzi działalność wydawniczą oraz poligraficzną w pełnym zakresie.

Przygotowujemy: katalogi, broszury, foldery, ulotki reklamowe, zaproszenia, plakaty, afisze, bilety na imprezy, kalendarze, gazety, książki, prace magisterskie, prace doktorskie itp.

W profesjonalny sposób opracujemy dla Państwa każdą publikację: od składu i łamania komputerowego, poprzez opracowanie graficzne, drobiazgowe korekty i fachową redakcję tekstów, na druku i oprawie kończąc.

Na każdym etapie pracy uwzględnimy Państwa preferencje dotyczące tekstu i formy graficznej oraz przedstawimy nasze propozycje rozwiązań, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania.

Służymy pomocą w dowolnym momencie realizacji publikacji.

Jeśli materiały są już opracowane graficznie i tekst ma pożądaną formę, zajmiemy się przygotowaniem do druku, drukiem, oprawą i innymi zabiegami prowadzącymi do uzyskania gotowych publikacji.

Jeśli zaś mają Państwo własne możliwości drukowania materiałów, zapraszamy w celu fachowego przygotowania tekstów (skład, łamanie, korekty, redakcja, skanowanie ilustracji i zdjęć, sporządzenie rysunków, wykresów itp.), opracowania graficznego publikacji i przygotowania jej do druku.

W każdym wypadku możemy dla Państwa przygotować wznowienie lub dodruk publikacji, gdyż zabezpieczamy i przechowujemy raz już przygotowane do druku materiały.

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość dostarczenia gotowych produktów pod wskazany adres.

Mamy w dorobku opracowanie rozlicznych publikacji książkowych, obsługę poligraficzną wielu instytucji i imprez kulturalnych.

Zapewniamy kompleksowe, profesjonalne i terminowe przygotowanie Państwa materiałów.

Zapraszamy serdecznie do naszego wydawnictwa!

 

WYKAZ USŁUG:

 

* Plakaty

* Afisze

* Kalendarze

* Katalogi

* Ulotki reklamowe

* Gazety

* Broszury

* Zaproszenia

* Książki

* Foldery

* Bilety na imprezy

* Prace magisterskie i doktorskie